با استفاده از نرم افزار iotype شما می توانید فایل صوتی یا تصویری خود را در هر فرمتی در زبان های فارسی و انگلیسی به متن تبدیل نمایید. در این آموزش مراحل تبدیل فایل صوتی به متن از بارگذاری یا ارسال فایل صوتی تا دانلود متن تبدیل شده ، به طور کامل تشریح شده است.

برآورد هزینه و مدت زمان تحویل فایل صوتی

برای این منظور ابتدا به بخش تبدیل فایل صوتی به متن مراجعه نمایید سپس با کلیک بر روی دکمه بارگذاری فایل صوتی ، اطلاعات فایل خود را در پنجره وارد نمایید. در صورتی که وارد سایت نشده اید برای شما پنجره ورود/عضویت نمایش داده می شود که با وارد نمودن شماره موبایل و کد تایید شماره موبایل به مرحله بعد هدایت خواهید شد. پس از ورود مدت فایل صوتی بر اساس ساعت و دقیقه و انتخاب زبان فایل صوتی ، در مرحله بعد ، برآوردی از زمان و هزینه فایل صوتی انجام خواهد شد. در صورت رضایت از هزینه و زمان تحویل فایل صوتی می توانید با کلیک بر روی پرداخت هزینه سفارش ، به درگاه بانکی وصل شده و اقدام به پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه سفارش تبدیل

پس از برآورد اولیه از هزینه و زمان تبدیل فایل صوتی ، شما می توانید با کلیک بر روی دکمه پرداخت هزینه سفارش اقدام به پرداخت نمایید. در صورتی که به هر دلیلی موفق به پرداخت نشده اید می توانید هزینه را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایید. برای پرداخت هزینه به صورت کارت به کارت لطفا با پشتیبانی در تلگرام به آدرس @io_type ارتباط بگیرید.

روش های بارگذاری فایل صوتی یا تصویری

دو روش برای بارگذاری فایل صوتی یا تصویر شما وجود دارد. ارتباط با پشتیبانی در تلگرام به آدرس @io_type و ارسال فایل یا بارگذاری فایل صوتی در سایت. در روش دوم پس از پرداخت هزینه سفارش شما به صفحه بارگذاری فایل صوتی هدایت خواهید شد. در این صفحه می توانید فایل صوتی یا تصویری خود را در فرمت های مرسوم بارگذاری نمایید. در صورتی که حجم فایل شما بالا باشد امکان بارگذاری آن در سایت وجود ندارد و می بایست از روش اول آن را برای پشتیبانی در تلگرام (@io_type) ارسال نمایید. در صورتی که فایل های خود را در سایت بارگذاری کردید ، پس از اتمام فرآیند بارگذاری فایل ، بر روی دکمه ارسال به صف تبدیل کلیک نمایید. فقط در صورت کلیک بر روی دکمه ارسال برای صف تبدیل فایل های شما در فرآیند تبدیل قرار خواهند گرفت.

دریافت متن تبدیل شده از فایل صوتی

پس از اتمام فرآیند تبدیل پیامکی در این زمینه برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما می توانید در زمان مشخص شده برای تحویل سفارش ، نسبت دریافت فایل متنی تبدیل شده اقدام نمایید. برای این منظور ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ، سپس از بخش پروفایل وارد تاریخچه تبدیل فایل صوتی به متن شده و بر روی سفارش مورد نظر کلیک نمایید. در صفحه بعد لیستی از فایل های صوتی مرتبط با این سفارش به همراه متن هر یک ظاهر خواهد شد که با کلیک بر روی دکمه دانلود می توانید متن خود را دریافت نمایید. در صورت مشکل در دریافت فایل صوتی لطفا درخواست خود را از طریق پشتیبانی تلگرام به آدرس @io_type ارسال نمایید.

پیگیری وضعیت فایل(ها) در صف تبدیل

شما می توانید در هر مرحله وضعیت فایل های صوتی خود را با مراجعه به پروفایل ، تاریخچه تبدیل فایل صوتی به متن و انتخاب سفارش مورد نظر ، پیگیری نمایید. همچنین می توانید وضعیت فایل های خود را از طریق پشتیبانی تلگرام به آدرس @io_type پیگیری نمایید.